Jdi na obsah Jdi na menu

Kulturní a společenské akce

... nějvětším rizikem jsou velké indoorové akce a letní OPEN -AIR  festivaly. Zákon u takových akcí ukládá pouze požární hlídku - což má své opodstatnění. Zapomínat by se ale nemělo ani na zdravotnické zajištění.Z praxe víme že při dvoudením festivalu v přírodě s návštěvností okolo 2000-3000lidí  dojde ke zhruba  50 - 70 případům různých poranění. Vyjímkou nejsou ani vážná vnitřní poranění a následný transport ZZS. Dnešní návštěvníci si všímají zajštění akce, za své peníze chtějí Evropský standard ...  

 

POŽÁRNÍ HLÍDKA - ZDRAVOTNICKÝ DOZOR

Tuto službu se snažíme zajišťovat komplexně, přičemž dochází k úsporám personálu. Zajišťujeme různé druhy akcí s návšťevností od "několikaset" do "několikatisíc" lidí. Dokážeme uspokojit jakékoliv požadavky ze strany pořadatele.

Pro požární hlídku máme odborný personál s potřebným vybavením od Ručních hasících přístrojů pro jemnou elekroniku až po Technický Automobil s vysokotlakým hasicím zařízením. Zdravotnický personál tvoří vždy minimálně jeden Zdravotnický záchranář s vybavením od resucitačního batohu s AED až po ošetřovnu s lůžkem.

Akce s návštěvností 5000 lidí a více standardně zajišťujeme s Lékařem a Sanitním vozem na místě, jako Lékařskou službu první pomoci - tuto službu jsme schopni zajistit od libovolného počtu návštěvníků dle požadavku pořadatele.

prestenice.jpg